251R14S0R8AV4T Johanson CAPACITOR RF CERAMIC 0.8PF 250V 0.05PF, C0G; CAPACITANCE:0.8PF; CAPACITANCE TOLERANCE: 0.05PF; VOLTAGE RATING:250V; CAPACITOR CASE STYLE:0603; OPERATI
Part Nnumber
251R14S0R8AV4T
Description
CAPACITOR RF CERAMIC 0.8PF 250V 0.05PF, C0G; CAPACITANCE:0.8PF; CAPACITANCE TOLERANCE: 0.05PF; VOLTAGE RATING:250V; CAPACITOR CASE STYLE:0603; OPERATI
Producer
Johanson
Basic price
Following Parts
Random Products
(keyword 251R14S0R8AV4T Johanson CAPACITOR RF CERAMIC 0.8PF 250V 0.05PF, C0G; CAPACITANCE:0.8PF; CAPACITANCE TOLERANCE: 0.05PF; VOLTAGE RATING:250V; CAPACITOR CASE STYLE:0603; OPERATI)