251R14S0R6AV4T Johanson CAPACITOR RF CERAMIC 0.6PF 250V 0.05PF, C0G; CAPACITANCE:0.6PF; CAPACITANCE TOLERANCE: 0.05PF; VOLTAGE RATING:250V; CAPACITOR CASE STYLE:0603; OPERATI
Part Nnumber
251R14S0R6AV4T
Description
CAPACITOR RF CERAMIC 0.6PF 250V 0.05PF, C0G; CAPACITANCE:0.6PF; CAPACITANCE TOLERANCE: 0.05PF; VOLTAGE RATING:250V; CAPACITOR CASE STYLE:0603; OPERATI
Producer
Johanson
Basic price
Following Parts
Random Products
(keyword 251R14S0R6AV4T Johanson CAPACITOR RF CERAMIC 0.6PF 250V 0.05PF, C0G; CAPACITANCE:0.6PF; CAPACITANCE TOLERANCE: 0.05PF; VOLTAGE RATING:250V; CAPACITOR CASE STYLE:0603; OPERATI)